MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

No1 Iris Prada


   Вловима цитрусова кислинка швидко змінюється борошнистим шоколадно-смолистим ладаном. Та за сухою пильністю добре помітно квіткову свіжість неролі.

   Аромат ірису нагадує мерехтливі язики полум'я. То кремова помадність з ознаками фіалки, то шовкова прохолода, то виразна фруктова солодкість, то сира землистість змінюється гіркувато-трав'янистою борошнистістю.

   Кремово-ванільна апетитна вершковість тонка бобів та щось не виразне, тихе, але саме таке,що належить до неприємних запахів, гниле та розкладаюче.

   Чергування прохолоди та тепла, вологості та борошнистості, солодкості та гіркоти. Чергування аромату ірису з шоколадно-димно-смолистими доповнювачами та підсилювачами. В якийсь момент це, наприклад, запах благовонної смирни додав солодкувато-пряних відтінків та ознак ластику. Іншого разу фон створювала мінлива солоно-солодка карамельність.

   Зловила себе на думці, що на тлі інших ірисових ароматів No1 Iris Prada звучав сьогодні найщиріше, найбільш емоційно та найдосконаліше. Підсилив це враження прохолодний вітер, роздмухуючи хвилюче солодко-смолисто-борошнисте звучання парфумів.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 33

опубликовано: 13 марта 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -