MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Narcisse Noir Caron


   Я не могла дочекатися нагоди дістати Narcisse Noir Caron і "свято" виявилося прекраснішим "самого передчуття". Навіть тримати у руках тендітний флакон, з якого так чарівно флаїть, це вже початок створення особливої атмосфери. Блакитно-бірюзово-золоте зображення у стилі Поля Пуаре на пляшці відволікає увагу і у мить виникає бажання розшукати інформацію про автора та розшифрувати символізм, але це я зроблю потім, якщо раптом оголосять новий карантин, а зараз наношу рідину і насолоджуюся красою.

   Солодка медовість флердоранжу, винні хмільні пари та пухкий невагомий мильно-ніжний перламутрово-мінливий мускус з вловимою витонченою тілесністю і невловимою чуттєвою анімалістичністю.

   Солодкість підсилюється і набуває фруктових ознак.

   З іншого боку доноситься звучання полум'яно-палкого жасмину з тихою індольністю.

   Солодкувата боршнистість деревини сандалу, як тонкий шар пудри найдрібнішого помолу. Моментами ж - медова липкість.

   Помадність та кремовість. Не скажу,що троянди, але десь у цьому напрямку.

   Анімалістичність підсилюється і чую маслянисто-помадно-пряно-гірко-шкіряні ознаки касторіуму. Недавно чоловік придбав настоянку бобрової струї для прийому в профілактичних цілях. Пахне щоразу, як відкриваємо холодильник. Всі, хто знайомий з цим питвом, коментують як зловонне. Нам же запах характерний, не бридкий і нагадує певні парфумерні композиції, до слова, улюблені.

   Я не відчуваю себе ні голівудською дівою Глорією Свенсон, ні роковою жінкою. Не пригадується ні "Бульвар Сансет", ні інший ретро-фільм. Ніяких чорно-білих світлин, ні вінтажних суконь та зачісок. Лише розкіш та елегантність. Рафінована стильність.

   Narcisse Noir мінливий, п'янкий та зачаровуючий. Але зрозумілий. Ніби доросла до його статусу і аромат відкрив свої обійми, по-дружньому розмістився на шкірі, визнаючи у мені достойну особу для довіри секретів.

   О! Як я люблю такі моменти, коли вдається помітити щось особливе, глибоко приховане. Сама собі заздрю!

   Сьогодні Narcisse Noir не про нарциси і не про пітьму. Сьогодні це якесь одкровення та довіра.

   Медово-флердоранжна яскравість з мускусною інтимністю та тілесністю, витонченістю грайливого жасмину та чуттєвістю касторіуму на тлі деревини сандалу.

   Чергування сухої пудровості та оксамитового тепла, зачарування довірою та хмільним станом.

   Це так прекрасно!!! І прекрасно, що зрозуміло! І дивно від цього. Це як пити чай з коронованою особою у невимушених умовах.

   Згодом Narcisse Noir Caron затихає і звучить надто близько до шкіри. Стає як дорога вишукана білизна, наявність якої створює особливий стан задоволення.

   А можливо, лише здається, що затихає, бо протягом дня отримувала компліменти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 0)
Оценка: 0

просмотров: 63

опубликовано: 18 November 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -