MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Magie Lancome


   Вчорашня Night Laura Biagiotti так вразила глибиною і, насолоджуючись її багатогранністю та мінливістю, я вже знала, що сьогодні дістану саме Magie Lancome.

   Смолисто-гірка, солодко-солона, димна та масляниста амбра - головна героїня Magie. Повільно розігрівається на моїй холодній шкірі, але на відміну від сучасних амброксанових композицій, видає запашні поєднання, комбінації та ефекти.

   То звучить пряно-солоно з камфорною терпкістю та пильністю перцю, то змінюється бальзамною смолистістю. З'являється хижа масляниста анімалістичність та шкірянисто-індольні натяки, а ще відчувається тепло коров'ячого посліду, що нагадує село. Раптом солодка карамельна ниточка вимальовує складний східний малюнок хною, яким у Індії  прикрашають руки. До слова, це називається махенді. Далі амбра знову пахне солоно, але це вже нагадує морське повітря на світанку у Халкідіки. Раптом з'явилися шоколадно-алкогольні ознаки коньяку, слідом аромат ніжно огортає оксамитовим шаликом. А яка вишукана помадність!!!

   Мені здавалося, що амброва лавина заповнить приміщення та весь день та, як завжди, перевіривши терпіння, з апетитного вершково-кремового звучання спочатку повільно і рідко, згодом все частіше і яскравіше почали виблискувати звуки жасмину. Кокетливо, спокусливо, грайливо, легковажно. Медово-солодко-фруктовий "палаючий" та "м'ясистий" жасмин. Коли такий його голос, то неодмінно пригадую Joy Jean Patou.

   Хочеться говорити про вишукані 1950 роки та не хочу повторюватися, можна перечитати ось тут. Додам лише, що літнє тепло допомогло парфумам справити враження. І особливе задоволення наносити намазом із чарівного флакончика у формі палички чаклуна. Враховуючи інформацію по розшифруванню року випуску парфумів з сайту "Рейдери втраченого запаху", то мій зразок із нерозшифрованих 1970 років, а можливо, і ще повжнішого віку. На жодному із рекламних постерів я не зустріла такого флакону.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 129

опубликовано: 04 августа 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -