MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Les Exclusifs de Chanel No 22 Chanel


   "Зловивши" настрій Шанель важко його позбутися. Виникає бажання розтягувати задоволення та смакувати. Маючи цілу поличку пляшок із позначкою схрещених "С" це легко зробити та ще й вносити при цьому різноманітність, що не менш важливо. Крім задоволення від ультра-жіночних помадно-кремових ароматів отримую "тренування" для носа, "витончуючи" його здібності вловлювати нюанси та особливості, вишукувати родзинки. Отже, Chanel No 22, а точніше - Les Exclusifs de Chanel No 22 Chanel.

   Chanel No 22 - це варіація на тему No 5. Аромат, який був створений Ернестом Бо у наступному році після легендарної "П'ятірки", як полегшена версія для молодих панянок. Як же добре, що колись Габріель Шанель вигадала називати парфуми символічними цифрами. Таким чином легко запам'ятовувати інформацію. 1922 рік випуску - як підказка, тоді як 5 травня 1921 - No 5 (зовсім скоро будемо святкувати 100 річчя аромату!!!) На скільки ж приємніше згадувати 1920 роки у зв'язку з модою та мистецтвом, а не пандемією...

   У 2007 році у серії Les Exclusifs de Chanel виходить No 22 переформульована Жаком Польжем та Христофером Шелдрейком. У 2017 (якщо не помиляюся) з'являється No 22 у концентрації edp, з якою не мала можливості познайомитися.

   Якщо No 5 мені видається кремово-помадною, як вчора, наприклад, солодко-льодяниковою, то No 22 - це запах пудри. Такі виключно жіночі запахи!

   Солодкувата квітковість, свіжість та прохолода.

   Щільна пудровість.

   Гірко-терпка медовість та льодяниковість іланг-ілангу.

   Маслянисті альдегіди, які інколи звучать мильно. Не виразна, але вловима колюча анімалістичність.

   Щільна помадність малинової троянди на тлі терпкої деревини.

   Гіркота та димність ветиверу.

   І запах пудри. Пудри. П-у-д-р-и-и-и...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 13

опубликовано: 16 ноября 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -