MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Le Pavillon D'Or Parfums Dusita


   Я люблю, коли аромати викликають асоціації, спогади, фантазії чи мрії. Це такий неконтрольовний творчий процес, який не можливо надумати чи навмисне направити у певному руслі. Навіть при регулярних заняттях на розвиток абстрактного мислення інколи мозок відмовляється щось там вигадувати. Йому не вистачає якось нюансу чи поштовху. Так у мене було з Le Pavillon D'Or Parfums Dusita, коли я знайомилася з ароматом вперше та коли діставала згодом. А сьогодні ніби щось вмикнулося - і Золотий Павільйон або "аромат щастя", як назвала його парфумер Дусіта, це як посмак вчорашнього Спасу. Гірко-квітковий, терпко-медовий, вершково-димний. Напевно, саме такий був вчора аромат біля собору, коли освячували букети з маком та мед. Запахом квітів у ладанному серпанку намалювалася картина, на якій виблискують золоті ворота, іконостас, свічники, кадила, церковні рязи й люди, які моляться про щось своє, особисте...

   Невиразна ніжна квітковість набуває характерних гірко-деревних рис, що допомагає ідентифікувати боронію. Та швидко увага перемикається на зелено-вершкове тло фігового листя. Спокійний зелений відтінок якого доповнює радісна ментольність.

   Гірко-солодкувата борошнистість з вологою землистістю корінців ірису.

   Солодка смолистість ладану та терпкість меду.

   Густа вершковість з димністю чорносливу, солона карамельність і липкість деревини. Солодко-ванільний геліотроп та душна пильність. 

   Якщо не брати до уваги асоціації, то такі чи дещо інші ароматні нюанси у Le Pavillon D'Or Parfums Dusita я роздивилася і минулого разу, а ось індольно-анімалістично-тепле оксамитове звучання почула лише сьогодні. Дивно нагадало мені іншу композицію парфумерки - Уд. 
   
  А шлейф Золотого Павільйону виявився малиновим - таким чудовим апетитно-солодко-ягідним! Ну, точно "аромат радості" !!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 233

опубликовано: 15 August 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -