MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Issara Parfums Dusita


   Для мене Issara Parfums Dusita - це аромат золотої осені й про це свідчать кілька моїх записів. І ось ні чим не підтвердженому бажанню дістати парфуми у спеку не було жодних протипоказань. Щось на рівні інтуїції підказувало, що аромат гарно розплавиться у теплі та зазвучить якось особливо. І я не помилилася. Справді, Issara пасує тепло літа, але все ж вона, як на мене, знову про осінь. Але цього разу це те передчуття багряної пори у ранковому парку, коли виразних ознак ще не помітно, але є стійкий запах, від якого стає сумно, адже це перший "дзвіночок", що літо наближається до логічного завершення.

   П'янке карамельно-винне, ні - ромове шоколадне і коньячне звучання старту Issara у мить змінюється хвойною свіжістю та пряною смолистістю. Пухнасті гілки сосни, розморені на сонці, ліниво виділяють бальзамно-лісовий дух.

   З ледь помітною шоколадністю аромат тютюну у дуеті з вершково-димними тонка бобами.

   Солоно-амброва анімалістичність, запах спітнілого тіла та згадка про йодисте повітря морського узбережжя.

   Камфорно-терпко-гіркуваті, трохи лікарські, дущо з чоловічим характером, ознаки шавлії. Пріле листя, пильність та землистість. Солодкуватість гнилих фруктів та смолисто-шоколадних пачулі, слідом - колюча шипровість.

   Вишнево-карамельна помадність доповнюється ментольністю. Хочеться себе обнюхувати і лише задоволення від "осіннього" аромату Issara компенсує швидкоплинність літніх днів і активне насування золотої пори з філософськими думками.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 140

опубликовано: 14 августа 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -