MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Fleurs de Rocaille Caron


   Я вигадала собі на Різдво поїздку до лебедів. І жила цією мрією кілька днів. Так мріяла про цю мандрівку, що картинка зі зграєю птахів постійно стояла у мене перед очима. Та обставини складалися не на користь і я відчувала себе маленькою дівчинкою, яка від розпачу готова розплакатися, та по-дорослому тримала себе у руках і не дозволяла виказувати вголос розчарування.

   Але ж мрії мають здатність збуватися! А тим більше на Різдво!!! А ще коли вони трапляються несподівано, гострота щастя більш яскрава.

   У гості до лебедів я навмисне напахнілася найніжнішим та найтендітнішим ароматом - ароматом фей і ельфів - Fleurs de Rocaille Caron. Образ ні перших, ні других мені не пасує та аромат настільки мій, що я готова зробити для нього іконку "моє ароматне Я".

   Це дивовижне, казкове, магічне явище, коли сотня лебедів одночасно зібралася біля берега. При всій своїй досконалій красі птахи такі живі, емоційні та кумедні, а не як моделі, які позують на фото, що додає сприйманню краси особливого колориту та душевності.

   А кремово-помадний Fleurs de Rocaille тепер буде у мене асоціюватися із візитом у місце зимування пернатих.

   І вдихати аромат Caron - це розчинятися у  гармонії, як і милуватися лебедями чи зустрічати світанки.

    Розпочинається Fleurs de Rocaille терпко і прохолодно, з трав'янистою гірчинкою та ознаками прілого сіна, пильністю та пахощами таємниці.

    Солодкувата квітковість духмяного горошку, пухкий мускус та пронизлива зелень листя конвалій.

   Запах деревини сандалу та дзвін металу. О! Це, напевно, альдегіди! А я лише подумала, що щось не вдається виділити їх особливостей: ні помадності, ні восковості, ні маслянистості. А тут холодний лязкіт та солоний присмак. І вже за ними - квіткове серце поволі розкриває душу...

   Кремово-цукерочний іланг-іланг у компанії з помадною трояндою, фруктовість якої видається то лікерно-тягучою, то духмяно-свіжою.

    Ніжність фіалки чергується з витонченістю бузку і це так філігранно, що хочеться у мить не лише замовкнути, але й не дихати, щоб не порушити цю гармонію та тендітність.

   Знову сандал та вже борошнисто-солодкувато-пудровий, а поруч - кислувата терпкість моху.

   Квітковий дует іншим разом - це поєднання трав'янисто-кремової гвоздики та вже мармеладної троянди.

   Маслянисто-тваринна солодкувата гіркота та ознаки вичиненої шкіри нагадали про "Різдвяну Ніч". Звичайно, я думала про ці парфуми та можливість створити певну атмосферу, але всього мить, так я рвалася до лебедів і ситуація вимагала особливої ніжності.

   До загальної ольфакторної картини ще додам про солодкуватість ванілі та краплину індолу. А для інформації - мої враження про туалетну воду 1988 року з прямокутного флакону з квітами на картині. На жаль, з зіпсованим спреєм, але навіть складне і нетрадиційне видобування рідини не псує враження. Шкода лише, що аромат видахається...

   Та все ж Різдво видалося наповненим КРАСОЮ та РАДІСТЮ!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 10

опубликовано: 08 января 2021

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -