MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Enslaved Roja Dove


   Поєднання льодяникової солодкості лимону та терпкості та димності бергамоту. Медова помадність лабдануму та анімалістичне тепло з ледь відчутними гірко-солодко-шкіряними нюансами. Але це лише на перший погляд так здається, що з ледь помітними. А насправді, величезна доза гірко-маслянисто-помадно-пряних тваринних ознак, що починаю сумніватися чи варто у такому ароматі йти у товариство.

   Колючість та шершавість, смолистість та шоколадна бальзамність, карамельність та димність.

   Час від часу, коли смолистість затихає, заявляє про присутність яскраво-апетитний, сонячний іланг-іланг. Гірка кислинка герані чергується з лавандою. Кремова трав'янистість гвоздики та фруктова помадність троянди.

   Смолисто-деревний, з запахом прілого листя та землистості аромат пачулі змінюється сухим димно-зелено- терпким ветивером. Далі на мить знову медовою помадністю та кисло-гіркуватими геранню та лавандою.

   Смолисто-полум'яний, димно-деревний східний характер Enslaved Roja Dove здається мені сьогодні не знайомим. Ніби я вперше внюхуюся у аромат і відкриваю для себе сурову, темну і спокусливу історію.Лише час від часу карамельна помадність лабдануму нагадує, що ми давні знайомі. 

   Сьогодні Enslaved абсолютно без солодкості чи майже без неї. Цей факт не псує сприйняття, але робить аромат ще більш темним і відчудженим. Як і ніжність квітів, яка розчинилася у димно-смолисто-деревному звучанні. І лише стабільний голос ветиверу протягом всього розкриття. І стійке переконання, що ця композиція Roja Dove належить до групи східних шипрів. Я так чітко уявила аромат на чоловічій шкірі, що обов'язково завтра запропоную чоловіку.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 160

опубликовано: 30 декабря 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -