MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Daim Blond Serge Lutens


   Витончена гіркота галантерейної шкіри з прозорою камфорністю змінюється у мить солодкістю абрикосів, але так само швидко фруктовий запах розріджується, зникає липкість, з'являється тиха маслянистість та пряний запах замші. Натяк на індольність чергується з виразними анімалістичними ознаками. Ледь помітна ментольність кокетливо розчиняється. Інтелігентний шкіряний аромат Daim Blond Serge Lutens органічно вписується, швидше, у теплий вересень, а не у вологий сіро-мишиний березень. Я ж дістала із-за присутності ірисів, щоб продовжити традиційний весняний марафон.

   Чим більше внюхуюся у зап'ястя, тим все більше вловлюю нові тихі нюанси замші, яку просочили солодким абрикосовим нектаром. Помічаю пряну пильність. Реагую на запах солодко-пухкої випічки з кислинкою, але абсолютно байдуже до гурманських бажань. А ось ознак гірко-борошнистого запаху ірису все не знаходжу...

   Та варто відвести ніс від руки і, о диво!, виявляється повітря навколо наповнене квітковими відтінками: помадно-кремовими, пудрово-перламутровими, пастельно-сіро-фіолетовими.

   В це врівноважене звучання Daim Blond періодично вриваються без дозволу гірко-дзвінкі голоси гіацинтів із кухні. А я тішуся, що чую цю своєрідну гру запахів і отримую задоволення від безкінечного процесу пізнання.

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 76

опубликовано: 11 марта 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -