MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chergui Serge Lutens


   Зовсім випадково вийшов у мене марафон ароматів Serge Lutens. Та третій флакон на світлині, що має назву Chergui, містить у собі таку запашну рідину, яка просто необхідна, щоб зігрітися у холодні дні пізньої осені.

   Ромово-лікарський старт огортає одночасно теплом та свіжістю. Камфорна прохолода має щось спільне з ментольно-льодяниковими та аптечними відтінками, а алкогольно-хмільна грайливість пахне фруктово-карамельно-солодово-димно.

   Духмяний шоколадний запах тютюну поступово стане кислувато-вишневим,а солодкувато-пряна деревина покриється тонким шаром гірко-терпкого меду.

   Помадно-кремовий аромат ірису змішається із смолистим серпанком ладану.

   Встигаю подумати про те як пахне бородінський хліб, напій "Байкал", шоколадні льодяники, підгорівший цукор та ще щось добре знайоме та невизначене.

   Солодкість ледь вловима, але в її ознаках помічаю і присутність кориці, і меду, і ванілі. Ще цю солодкість хочеться охарактеризувати як свіжу та повітряну.

   Я насолоджувалася попередні дні і кремовим посмаком деревного Cedre та багатогранною квітковістю Datura Noir, але сьогодні просто захоплює подих від прохолодно-бальзамного та шоколадно-борошнистого звучання Chergui, як і колись при першому знайомстві.

   І черговий раз я згадую про прохолоду, але при цьому аромат огортає теплом.

   Згодом на шкірі Chergui зазвучить щільніше і вдасться "роздивитися" і маслянисто-анімалістичні ознаки. Ірисова кремовість стане ще виразнішою, а потім доповниться карамельною амбровістю.

   Шергі - це назва східного вітру у Марокко. Як же вдалося Christopher Sheldrake вловити його сухий та пильний дух з краплинами дощу та дрібного піску та розмістити у пляшку. І щоразу при нанесенні на шкіру він оживає, стрімко рухається, добре пам'ятаючи свою природу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 46

опубликовано: 24 ноября 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -