MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chamarre Mona di Orio


   Мені захотілося особливої квітковості. Але не розуміла чітко яких саме квітів: чи то троянди, чи жасмину, ірису, а можливо, туберози? Ні! Чогось незвичного і неземного...

   Враховуючи, що вчора був аромат Mona di Orio, сьогодні навряд чи я змогла б вибрати парфуми іншого парфумера. А коли погляд зупинився на Chamarre, зрозуміла, що ось воно влучне потрапляння у ціль.

   Розпочинається Chamarre гіркувато-терпкою прохолодою лаванди, але аромат, здається, не про фіолетово-сині квіти, а про дивне сяяння та ніжність шовку.

   Ледь вловима кислинка та свіжість змінюються ванільно-кремовим теплом. І це вже найніжніший оксамит.

   Далі - солодко-пряно-бальзамна смолистість. Солоно-солодка карамельність амбри та масляниста анімалістичність.

   Мрійливий стан, передчуття свята та ольфакторне задоволення. Здається, чого ще потрібно? Так квітковості ж... Незвичної і неземної...

   І раптом, а можливо, і ні (все ж таки передріздвяний час), розквітли дивні лілії свіжим ароматом з краплинами роси. Духмяність поступово підсилилась і перетворилася на чаруючу ванільну помадність, від краси якої запаморочилося в голові.

   Дивовижне поєднання прохолоди та тепла, крижаного сяяння та яскравого полум'я. Chamarre Mona di Orio - це саме та квітковість, про яку я мріяла зранку, незвична і неземна. Надзвичайно хвилююча, чуттєва, пронизлива і мелодійна.

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 133

опубликовано: 19 декабря 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -