MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Cedre Serge Lutens


   Сьогодні Cedre Serge Lutens - це саме запах деревини, а не квітковий спокусливої туберози, хоча її ознаки присутні. Характерений відтінок топленого молока не можливо не помітити.

   Запах солодкувато-гіркої деревини, смолиста липкість, тиха пряність, шоколадна бальзамність, вершкова кремовість та ледь вловима анімалістичність.

   П'янке повітря соснового лісу (кедрового, на жаль, не знаю) у сонячний день. Здається воно таке густе, що можна розрізати на шматочки чи набирати ложкою. Свіжість, змішана з оксамитовим теплом, ніби розтікається, огортаючи гілочки та голочки сосен (кедрів у ідеалі).

   Щільна медовість поступово стає насиченою солодкою, а за нею чується борошнистість знову деревини. Цікаво, саме так пахне кедровий мед? Це найбільш рідкісний сорт меду в природі. Щоразу, коли дістаю Cedre Serge Lutens, згадую про це хвойне диво і мрію скоштувати. Кажуть, що кедровий мед має смак шоколаду та хвойно-смолистий посмак.

   Аромат далі стає тягучо-карамельним, солоно-солодко-амбровим з ледь відчутною присутністю кориці.

   Дуже приємне та особливо доречне у вечір з ознаками насуваючої зими кремово-помадне, ніжно-солокувато-вершкове закінчення.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 69

опубликовано: 23 November 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -