MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Beloved Amouag


   Моє захоплення ароматами Amouag чим далі, тим все стає спокійним, інколи прохолодним, часом байдужим. То надто голосно, то "нічого особливого". Але не визнати, що на шлейф будь-яких парфумів цієї компанії позитивно реагують оточуючі, не можливо. Буває ж настрій, що хочеться саме "запашного хвоста павича", щоб самій періодично потрапляти у його полон і спостерігати за мінливістю та милуватися чи констатувати монотонність.

   Beloved разом із Gold та Jubilation 25 Woman є для мене найсимпатичнішими із всіх інших композицій Amouag. І навіть якщо врахувати, що клімат нашого Полісся не найкраще середовище для розкриття на відміну від Іспанії, все одно вдається втішитися гірко-солодкуватим, ромашково-трояндовим квітковим звучанням.

   Beloved (кохана, улюблена, люба) випустили не у такому вже і далекому 2012 році навмисне для Бергдорф Гудман - одного із найрозкішніших універмагів у центрі Манхеттена у Нью-Йорку на 5 Авеню. Згодом придбати можна було і в інших магазинах. Свій флакон я викупила у однієї відомої колекціонерки Тетяни, як і Fate, і все дивувалася, що вона наважилася розпрощатися з ароматами. Та тепер, здається, розумію як це буває, коли втрачається захоплення...

   Не відразу Beloved дарує вологу лавандову кислинку та квіткову льодяниковість, спочатку він сухо гірко-ромашково- трав'янисто вітається та свіжо-пряно-димно шалфейно приглядається чи варто пускати у хід всі свої чари. Та видно, чи моя шкіра, чи бажання отримати задоволення від аромату, сподобалися цій капризній рідині, і вона почала спочатку ліниво, а потім все натхненніше дарувати запашні враження.

   Який чудовий палкий полум'яний аромат медового жасмину! А сонячний льодяниково-радісний, екзотично-апетитний іланг-іланг! Помадно-мармеладна, ягідно-фруктова троянда з часом стане малиново-звабливою.

   Густе-медово-терпко-шершаве з пильністю та борошнистістю звучання безсмертника, яке доповнює гіркота та димність шкіри.

   Помадна солоно-солодка карамельність чергується з пряністю гвоздики, доповнюється тягучою липкою бальзамністю.

   Шкода, що та чуттєвість та медова анімалістичність, якою я насолоджувалася на Коста Браві, так і не з'явилася ні вчора, ні сьогодні. Але я добре пам'ятає те хвилююче звучання...

   І як би там не було моє відношення сьогодні до композицій Amouag, все ж таки неодмінно познайомлюся з новинкою бренду 2020 року - з звучною музичною назвою Overture, автором якої є Annick Menardo. Судячи з вказаної розкішної піраміди, то квітково-східно-деревний аромат має бути дуже цікавим (бергамот, шафран, яблучний коньяк (кальвадос), майська троянда, герань, кориця, бензоїн, мирра, ладан, лабданум, шкіра)!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 96

опубликовано: 17 August 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -