MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Aromatics Elixir Clinique


   Дощовий ранок задав шипровий настрій. Люблю такі підказки, кохаюся у шипрах, але чомусь розгубилася. Адже запланувала дістати Narcisse Noir de Caron. Та уявила його елегантне звучання та спортивний пуховик і передумала... Не дуже натхненно вибрала Aromatics Elixir Clinique.

    Тихі ознаки маслянистих альдегідів створюють загадкову незрозумілу ольфакторну палітру. Пильно, гіркувато, кислувато, солодкувато. Але не голосно, як очікувалося.

   Солодкуватий запах ромашки та духмяність сіна через пряно-пильну завісу, яка ліниво розпорошується у повітрі.

   Лікарсько-камфорні ознаки шавлії бадьоро привіталися. Ментольність дружньо усміхнулася.

   Солодкувата смолисто-пріла палітра пачулі нагадала про осінній парк та лавки, які виглядають так фотогенічно, з якого б ракурсу не підійти. А ще сходи, які також створюють особливу атмосферу на світлинах.

   Запах сухої розтрісканої кори та колючість солодкувато-терпкого моху. Запах пожовклого листя на на вологій промерзшій землі.

   Пікантна гіркота, але не надто сувора, навіть дещо стримана, тому хочеться підсилити її потужність.

   Шоколадний дим ладану на тлі деревини.

   Зелена соковита трав'янистість і знову пильно-солодкувата мшистість. Димність та землистість ветиверу.

   Здавалося, що в цьому шипрово-осінньому розкритті квітів не буде. Та несподівано привернула увагу солодкувата вершковість, далі - кремова трав'янистість гвоздики, якась помадність , а потім льодяниковість. Гіркувата борошнистість ірису. І здається, сам Aromatics Elixir запудрився.

   Є ще щось невизначене, ледь вловиме, дуже інтимне. Не тілесне, не чуттєве. Не знаю яке, але впевнено можу констатувати, що "моє".

   Як добре все ж, що я не супротивилася, коли брала у руки Aromatics Elixir Clinique, не зважала на відсутність натхнення. Виявилося, що "апетит приходить під час їди". Інколи потрібно побороти вигаданий страх, щоб побачити красу. І похмурий день може бути гарним. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 0)
Оценка: 0

просмотров: 77

опубликовано: 17 November 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -