MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Amouage Gold pour Femme Amouage


   Днями милувалася шлейфом Amouage Gold pour Femme Amouage від своєї приятельки, кремово-помадна чарівність якого надихнула дістати золотий флакон, щоб і мені наговорили компліментів.

   Терпка зелень у парфумах нагадує цьогорічну весну, лісову галявину та ніжні конвалії. Хоча аромат і не передає достовірно витонченого звучання квітів, все ж легко впізнається.

   Густа помадність троянди розчиняється у смолистому серпанку ладану і не зважаючи, що це лише початок композиції, добре чути тваринно-маслянисті ознаки та солону карамельність амбри.

   Кремово-масні альдегіди, за звучанням яких з задоволенням спостерігала, створюють особливу жіночну атмосферу, чим Gold Amouage нагадує Climat Lancome, Madame Rochas Rochas та навіть трохи Chanel №5. Та про це вже було сказано багато раз, перевірено, паралельно затестовано, проаналізовано. І щоразу переконуюся, що кохаюся у таких парфумах, не менше, ніж у шипрах.

   Поступово Gold запудрюється. Гірчинка деревини та сандалова борошнистість. Чергування фруктово-солодкої троянди з пряною гіркотою.

   Та милуватися Gold потрібно на відстані, щоб не кривити ніс від сіро-терпко-шершавого мускусу. Шлейф від себе я також чула. Не одноразово у нього потрапляла, щоразу дивуючись квітковою розкішшю, зеленою соковитою свіжістю, шовковою ніжністю. А який чуттєвий та одночасно дзвінкий жасмин! А який кремовий посмак...

   І компліменти я також отримала! Від жінки, яка любить Climat. І не лише їх, а взагалі аромати і ніколи не шкодує слів на захопливі коментарі.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 19

опубликовано: 29 декабря 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -