MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma


   Кисло-терпкий соковитий та не надто зеленкуватий бергамот, а ще яскраво виражений пряно-солодкуватий, з лікарським забарвленням бодян. Свіжість прохолодного весняного повітря після дощу, коли хочеться дихати на повні груди, і легка грайлива ментольність.

   Кремово-солодкуватий запах туберози кардинально змінює хід думок. Здається, у ірисовій композиції ця квітка має бути зайвою, але її голос лагідний, приємний і чарівний. Пригадую, саме завдяки цій ніжній кремовості я і зацікавилася Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma і з того часу з'явився інтерес до ірисових ароматів.

   Терпкуватість та деревні відтінки пухнастої мімози, а слідом трав'янисто-гіркуватий запах ірису. Поступово вловлюю відтінки і землистості, і морквяності, і солодкуватої борошнистості, і фіалкової помадності. Але як і належить цій вишуканій квітці, вона пахне витончено, спокійно, стримано, хоча шлейф залишає відчутний і нікого не залишає байдужим.

   Солодкість туберози повертається, але як не дивно, ця самодостатня та досить самовпевнена краса не перетягує увагу, а доповнює звучання, як і інші відтінки букету.

   Кремову вершковість освіжають колючі газовані бульбашки, потім Iris Nobile запудрюється, далі кокетливо видає кислинку, після чого, ніби виправдовуючись, звучить пряно-деревно. А за мить знову солодкувато-помадно, борошнисто-гіркувато та свіжо-квітково. Ірисова краса! Ірисова весна!

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 67

опубликовано: 04 марта 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -