MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерОстанні коментарі

Архів документів

Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma


   Коктейль з кислих цитрусів, терпкості бергамоту та пряно-солодкого анісу. Можливо, саме із-за присутності останнього компоненту старт Acqua di Parma Iris Nobile Acqua di Parma нагадав дуже сучасний випуск L'Heure Bleue Guerlain Eau de Parfum. А як з часом вияснилося, що не лише старт.

   Запах пряної деревини поступово набув маслянистості. Гірчинка розтертої зелені та густа манка вершковість туберози змішалися і сплутали мені думки. Важко охарактеризувати гірко-кисло-вершково-кремово-лікарське звучання, яке абсолютно не здається хаотичним, хоч і не зрозумілим.

   Коли ароматні враження трохи вгамувалися, на перший план вийшов запах ірису, який теж виявився багатогранним та неоднозначним: кремово-фіалковий, солодкувато-помадний, то з відтінком морковки, то з трав'янистою гірчинкою, трохи пряний, але без борошнистості.

   Поліфонічність та чергування анімалістичності та карамельності амбри, запаху лікарської мікстури, солодкої вершковості туберози, пряної деревини зробило Iris Nobile Acqua di Parma мінливим, багатогранним, складним і характерним ароматом.

   І якщо вам здасться Iris Nobile скромним квітковим, то ви поверніться до нього згодом, впевнена, що свою думку зміните.

   Iris Nobile Acqua di Parma - це історія про анісово-фіалковий, кремово-помадний ірис у гучній компанії спокусливої туберози, веселих неролі, яскравого іланг-ілангу та безлічі інших квіткових відтінків на фоні деревини та анімалістично-карамельної амбри.

   Вражає, що Iris Nobile щоразу здається іншим, все відкриває нові нюанси і дивно, що аромат, співавтором якого є Francis Kurkdjian, рахується у улюбленцях. Спостереження свідчать, що у нас з парфумером смаки не співпадають. Маю дякувати, напевно, Francoise Caron!

   Ще відмічу цікавий факт. Створюючи опис композиції, чомусь згадала абсолютно без логічного зв'язку парфуми Michelle Balenciaga. Ще й здивувалася, чому саме вони спали на думку. А з часом читаю - парфумер Francoise Caron... Це саме той випадок, який називають "невипадкові випадковості". Якщо уважно прислухатися до себе і аналізувати думки, то можна вималювати суцільну, але багато розгалуджену логічну лінію.

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 6)
Оценка: 5

просмотров: 20

опубликовано: 13 марта 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -