MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Ароматы путешествий

подробно

Винюхуючи шлях або прогулянки ...

02 August 2021

   "Чорногорія непристойно гарна!" - в один голос описували цю балканську країну мандрівники. Цей факт лише підігрівав нестримне бажання переконатися самостійно і побачити все на власні очі.

   І ось я відкрила очі та ...

подробно

Аромати Болгарії...

01 July 2021

   Я люблю подорожувати будь-куди. Навіть мандрівка у сусіднє село викликає радість та пішохідна прогулянка якоюсь атмосферною вулицею Рівного для мене є велика приємність. Не зважаючи на це, я ніколи не хотіла у Болгарію. Ні на море, ні на екскурсії, ні з колективом...

подробно

Аромати та запахи Карпат. Прав...

10 November 2020

   Карпати - оксамитові та затишні, розлогі та широкі. Видаються не високими і тим викликають нестримне бажання рухатися, заманюють піднятися на вершини і доторкнутися до мережива хмар.

   Я ще літом намагалася написати про Карпати, коли повернула...

подробно

Аромати Різдвяної Польщі...

10 December 2019

   Різдвяний дух передався ще у осінньому Нюрнберзі та ці враження тимчасово відклала, щоб згодом дістати і тішитися з новою силою. І, можливо, саме це передчуття свята керувало планами відправитися у Різдвяний тур до Польщі.

   Три невеликих поль...

подробно

Королівська розкіш Версалю...

25 November 2019

   Всього 19 км відділяє Версаль від Парижу. Це невеличке дуже гарне, затишне, атмосферне місто. Та його я бачила лише з вікна автобуса, тому більше ніяк охарактеризувати не можу. Хоча впевнена, що дуже сподобалося б при близькому знайомстві, так як нагадало мої улюб...

подробно

Париж - святковий аромат та ді...

15 November 2019

   Чесно кажучи, я про Париж не дуже і мріяла. Ну, хотілося потрапити ще раз у місто,  яким всі марять, але щоб це бажання було палким і нестримним, як, наприклад, про Італію, то ні. Навіть від усвідомлення цієї думки було якось не зручно. 

&...

подробно

Аромати та запахи осінньої Бав...

03 November 2019

   Я з таким нетерпінням чекала моменту, коли зможу розповісти про Баварію! Це було продовження моєї дивовижної осінньої мандрівки! Це була чергова казка, яка ожила! Це були абсолютно нові місця, з якими я вперше познайомилася!

   Один із найтеплі...

подробно

Аромати казкової Праги...

30 October 2019

   Якщо надто сильно чогось хотіти, то можна отримати розчарування, так як очікуваність вигадана. За цими перебільшеними фантазіями не вдається помітити реальну картину. Кольори, відтінки, звуки, смаки та тисячі різноманітних відтінків здаються блідими, не виразними....

подробно

Мілан - аромат жіночих примх т...

18 August 2019

   У мене є подруга, з якою ми маємо багато спільного. Найбільше нас об'єднує любов до гарних людей, подій та речей. Ще часто ми однаково думаємо.

   У нас однакова робота і пов'язана вона із одним із прекрасніших мистецтв - танцем. З...

подробно

Монако - квітковий аромат розк...

11 August 2019

   Щоразу, переглядаючи фото з Монако, я відчуваю ті ж емоції, які наповнювали мене там. Хоч всі враження з часом тьмяніють, я чомусь не поспішаю зафіксувати їх в кольорах, щоб не забулося. Відкриваю телефон, щоб відновити хронологію знайомства з країною, гортаю світ...

    Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »