MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Narcisse Noir Caron


   Після Nuit de Noel важко обрати парфуми, якщо це не інші парфуми Caron. І на думці був лише Narcisse Noir і щось інше не "дотягувало" б до рівня потреби.

   Але вчора я себе погано почувала, а в такому стані не до образу "леді" та й бажання внюхуватися та "вдивлятися" у композицію ледь жевріло.

   А сьогодні я саме у Narcisse Noir! Саме сьогодні я відчуваю готовою до такого образу. Мій внутрішній стан перекликається з цим сміливим, потужним, яскравим, насиченим звучанням.

   У мить, коли ароматна краплина торкається шкіри, розумієш, що це справжні парфуми. У найідеальнішому розумінні. Парфуми кіно-діви. Парфуми-легенда.

   Терпко-солодко-свіжо-душний аромат неролі на деревному тлі і трав'яниста гірчинка реалістичного нарцису. Медова солодкість та масляниста анімалістичність. Тягуча лікерність та солона амбровість, мускусна мильність.

   Пухкий мускус з солодко-гірко-тепкими нюансами, з ознаками скрипучої "чистоти" та тілесності, чуттєвості та фантазійності.

   Солодкість з часом підсилюється і ущільнюється. В ній вловлюю і квітковість, і фруктовість, і лікерність, і помадність. Спокусливо і манко. Так пахне поцілунок.

   Чергування трояндової помадності з мильністю, далі з анімалістичністю, з карамельною тягучістю та деревною борошнистістю. Ознаки нарцису більше не помітила та дочекалася делікатної індольності жасмину, яка поступово перейшла у п'янку медовість та фруктову грайливість.

   Так, є всі характеристики ретро. Але Narcisse Noir не додає років, я впевнена. Додає впевненості, шарму та рафінованої елегантності. І зобов'язує до досконалості.

   І я з новою силою мрію про флакон парфумів!!! Ну, хоча б сучасний варіант з ось такими ароматом, але надію не втрачаю розшукати вінтажний.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 209

опубликовано: 27 декабря 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -