MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Bella Donna Jul et Mad Paris


   Засмутившись, що залишилося надто мало рідини Fils de Joie Serge Lutens, нестримно захотілося знайти яскраву заміну. Не впевнена, що вийде, але можна спробувати з Bella Donna Jul et Mad Paris.

   Димний маслянистий бергамот не може стримати напору фруктово-медового, індольно-провокаційного, свіжого та холодного, з металевим присмаком жасмину. Його голос такий потужний та нестримний, що навіть цитрусово-пряні відтінки імбиру стають бляклими та розпорошеними.

   Солодкувата ягідна фруктовість зі спогадами літа, а з далека доноситься масляниста анімалістичність та карамельність амбри.

   Якщо у ароматі СЛ "Дитя радості" компанію жасмину складає сонячний іланг-іланг, то у Bella Donna - магнолія. У прес-релізі на офіційному сайті Jul et Mad Paris вказують, що мова йде про магнолію Альбу. Я ж відразу пригадала капризну Каетану Альбу, у яку був закоханий іспанський художник Гойя, улюблений мій роман Фейхтвангера та кицьку Альву, яку ми з чоловіком назвали саме на честь герцогині, трохи пом'якшивши звучання.

   Та Bella Donna Jul et Mad Paris з ароматом магнолії Альба присвячена Прекрасній Ферроньє́рі (фр. La belle Ferroniere). Жінці з портрету, що приписують пензлю Леонардо да Вінчі або одного з його учнів. Не мала щастя, на жаль, бачити у Луврі знамениту картину, як і не милувалася білосніжними квітами у вигляді тюльпанів. Та у композиції поруч із яскравим жасмином все ж помічаю і тонкий та п'янкий, ніжно-вершковий аромат магнолії.

   Аромапсихологи стверджують, що запах магнолії гарно впливає на організм, підвищуючи самооцінку, знімає відчуття скованості. Тому за відсутності у саду чагарника, який під час цвітіння нагадує казкову ароматну хмаринку, можна нанести краплину Bella Donna, щоб підняти собі настрій. Я ж дістаю парфуми, коли мені хочеться яскравого квіткового звучання.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 13

опубликовано: 23 декабря 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -