MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Amouage Gold pour Femme Amouag...

20.05.2019

   Я вибрала Gold Amouage для головної події року - звітного концерту мого колективу. Хоча планувала парфуми Mischief Roja Dove. Чомусь в останній момент відчула, що це не те, що мені потрібно. Дістала Oiro Mona di Orio, Shem - el- Nessim Grossmith та Scandal Roja Do...

Детально

Mischief Roja Dove

17.05.2019

   Щоб дістати Mischief Roja Dove в концентрації парфумованої води сьогодні у мене було дві причини. Перша: завтра хочу бути у однойменних парфумах, а це, як розігрів перед виступом. Друга: збиралася у гості до знайомої, яка завжди емоційно реагує на аромат, тому&nbs...

Детально

Lily Roja Dove

16.05.2019

   Мої ароматні уподобання випереджають природні. Коли все місто заполонили різнобарвні іриси, мимо яких не можливо пройти, щоб не нахилитися і понюхати, захотілося запаху інших квітів, наприклад, п'янких та духмяних лілій. Саме тому я дістала Lily Roja Dove.

...

Детально

Bella Donna Jul et Mad Paris

15.05.2019

   Якщо я не знаю чого парфумерного мені хочеться, дістаю Bella Donna Jul et Mad Paris. Парфуми піднімають настрій, веселять, не набридають, привертають до себе увагу апетитністю, яскравістю та квітковою мінливістю. Так було, наприклад, вчора і сьогодні я вирішила по...

Детально

Terracotta Voile d'Été Guerlai...

13.05.2019

   Мені все хочеться дістати якісь особливо витончені парфуми, але розумію, що в такому шаленому темпі життя не зможу насолодитися їх глибиною, змістом та красою. Тому дістала із симпатичного і зрозумілого - Terracotta Voile d'Été Guerlain.

<...

Детально

Beguiled Roja Dove

12.05.2019

   Терпкість бергамоту розбавляється веселістю цитрусів. Димність розсіюється. Фруктова солодкість підсилюється.

   Іланг-іланг пахне смачними цукерками. Жасмин переливається фруктово-індольно-медовими відтінками. Троянда дарує помадність та чарів...

Детально

Nahema Guerlain

10.05.2019

   Соковита зелень набуває терпкості, гіркоти, колючості. Все єство охоплює вже добре знайоме хвилювання. Та такі відчуття помічаю все рідше. Але сьогодні їх можна назвати традиційними, бо дістала прекрасну Nahema Guerlain!

   Борошниста гірчинка ...

Детально

Splendiris Parfums Dusita

09.05.2019

   Дуже рідко роблю виключення із правила "не знайомитися з щойно приїхавшим ароматом". Але сьогодні не стрималася, так як отримала довгоочікувану новинку від Parfums Dusita - Splendiris.

   Саме із-за присутності ірису в композиції мені...

Детально

Chamade Guerlain

08.05.2019

   Звісно, після вчорашньої парфумованої води Chamade Guerlain сьогодні я не могла не дістати парфуми. Густий, щільний старт, в якому ознаки терпкого бергамоту та димність натякнули, що всі знайомі компоненти на місці. І якщо у edp дійство відразу заворожувало, то у ...

Детально

Chamade Guerlain

07.05.2019

   Запах соковитої, терпкої зелені повільно починає оживати, набирати сили та потужності, рухатися у всіх напрямках і розносити ароматні молекули.

   Кислинка цитрусів, краплина льодяниковості, як сонячний зайчик, гірчинка товстої шкіри бергамоту....