MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерОстанні коментарі

Архів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Bella Donna Jul et Mad Paris

10.04.2019

   Bella Donna Jul et Mad Paris солодка-пряно-терпка, насичено яскрава та радісна. Цитрусово-перцевий імбир, екзотична квітковість та деревна гірчинка.

   Симбіоз фруктово-індольного жасмину та льодяниково-бальзамного іланг-ілангу. До цієї колорит...

Детально

Muguet Guerlain

09.04.2019

   Одним із символів весни є витончений, свіжий, ніжний, прохолодний аромат конвалій, який не можливо сплутати з іншими. З латині Ліліум Конваліум перекладається як Лілія Долини. Дрібні мініатюрні бутончики нагадують перлини. На фоні насиченого зеленого листя їх...

Детально

Nuit de Longchamp Lubin

08.04.2019

   Скачками називають вид кінного спорту, змагання між племінними кіньми верхових порід. Скачки з'явилися в XVII столітті в Англії. Одні з найвідоміших гонок проводяться в США, Англії, Японії, Гонконгу, Австралії та Франції. Законодавцем традицій в цьому виді спо...

Детально

Fleur de Lalita Parfums Dusita

06.04.2019

   З самого початку Fleur de Lalita Parfums Dusita інтригує і плутає. То здається, що чую землистість корінців ірису, то гіркувату борошнистість гіацинту, а це так розпочинає композицію гальбанум - точно такий, як у Chanek 19.

   Сирий, терпкий, з...

Детально

Exultat Maria Candida Gentile

05.04.2019

   Багато яскравих емоцій та вражень, насичених подій, підсумків, аналізів, обговорень і знову нові плани. Я ще не відпочила від однієї поїздки, як розпочала підготовку до нової. Ніяк не виходить потрапити у звичну колію.

   У Відні носила Exultat...

Детально

No1 Iris Prada

28.03.2019

   Кульмінацією ірисового марафону є все ж таки No1 Iris Prada! Не даремно я його залишила на десерт. Можна ще вишуковувати композиції з цією квіткою у моїй колекції, та, напевно, потрібних характеристик буде не достатньо. Окремо, на звершення я залишила Chanel 19. З...

Детально

Daim Blond Serge Lutens

27.03.2019

   Daim Blond, як і всі аромати у Serge Lutens, стильний та витончений. Не комунікабельний, але і не відчуджений, не усміхнений, але і не смурний. Швидше організовуючий, діловий. Такий особливий штрих до кежуал стилю.

   А якщо мову вести про ірис...

Детально

Vol de Nuit Guerlain - "Пильне...

25.03.2019

   На фоні кислих цитрусів, різкості та терпкості гальбануму, колючій мшистості відразу, ніби як на замовлення, з'явився гірко-солодкувато-борошнистий аромат ірису, звучання якого підсилили щільні альдегіди.

   Помадність троянди та кремовість...

Детально

Hasu-no-Hana Grossmith

24.03.2019

   В параді ірисових композицій участь сьогодні бере перлина моєї колекції - парфуми з екзотичною назвою Hasu-no-Hana англійської компанії Grossmith, в перекладі з японської що означає Квітка Квітів. І хоча присвячені вони квітці лотосу, і не можу сказати, що це ірис...

Детально

Jardin de Giverny Arte Profum

23.03.2019

   Вершково-кремова пудровість набуває солодкої пильності. Далі здається, що нічого "роздивитися" не вдасться - так нероздільно звучить ніжність Jardin de Giverny Arte Profum.

   Але поступово, уважно "прислухуючись", помічаю т...