MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 10 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Jicky Guerlain

03.10.2021

   Як не дивно, мій зразок туалетної води Jicky Guerlain із рефіла 2010 року так мене зачарував, що в останні дні стався справжній "запій", як це називають парфумерні маніяки. Я все заглядала на вінтажні парфуми, а тут під носом така краса. Як ніколи я...

Детально

Etoile d'Or Volnay

29.09.2021

   Мшисто-лісистий, колюче-царапливий старт переходить у прохолодно-тонізуюче та одночасно заспокійливе звучання лаванди та цитрусово-ментольних льодяників.

   Смолиста солодкість тонка бобів, пухнастість ванілі, густа вершкова кремовість бензоїну...

Детально

Femme Rochas Rochas

28.09.2021

   Густий та щільний запах чорносливу з димністю та фруктовістю м'якоті. Борошниста солодкість кориці на тлі соковитого та терпкого бергамоту.

   Масна анімалістичність та гіркота шкіри.

   Солодкість час від часу то посилю...

Детально

Fate for Women Amouage

27.09.2021

   Ще один аромат для театру. Цього разу свідомий вибір. Результат, як на мене, більше, ніж вдалий. Та, власне, кому ж до цього є якусь діло? Та все ж влучне поєднання драматичної історії кохання під час Другої світової війни у виставі "Суперники" та аромат...

Детально

Magie Noire Lancome

24.09.2021

   Біблійський пророк Ісая, перераховуючи різні жіночі прикраси та дрібнички, згадує предмет, назва якого в перекладі означає "притулок душі" (прихисток, домівка, причал). Сучасні перекладачі та коментатори Біблії передають цей вираз як "скринька для п...

Детально

Miss Dior Christian Dior

22.09.2021

   Про Miss Dior я зазвичай пригадую восени, коли настає період дощів та є потреба розважати себе кольоровими шаликами та парасольками, а разом з цим і розкриттям шипрових композицій. І ось останні холодні дні я саме у легендарному ароматі Christian Dior, який в...

Детально

Interlude Woman Amouage

20.09.2021

   Соковита кислинка та димність бергамоту, трав'яниста гіркота, пильна пряність, шоколадність та запах кави. Густа тягуча вершковість, кремовість, помадність... Всього так багато, що не вдаєтьья зосередитися. Вірніше, саме так було минулого разу і я втомилася ві...

Детально

Fracas Robert Piguet

17.09.2021

   Від вчорашнього Scandal Roja Dove залишився аромат туберози на сукні та шалику. Хороша нагода продовжити квіткову тему парфумами, які теж називаються Скандал, вірніше саме так перекладається англійською Fracas, а французькою - тріск, грім, збій.

&nb...

Детально

Scandal Roja Dove

15.09.2021

   Зазвичай аромат Roja Dove Scandal дійсно викликає скандал, але не той, який планував автор. Його "зафукують" та нещадно критикують. Часом здається, що я одна розумію композицію і чую те, що не вдається помітити іншим.

   Та Scandal що...

Детально

SpellBound Estée Lauder

14.09.2021

   В останні дні літа, коли вже хтось чув запах осені, мені повітря у ранковому парку було наповнене фруктово-абрикосово-персиковими смаколиками. Часом здавалося, що природа напахнілася конкретно SpellBound Estée Lauder.

   SpellBound ...