MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Charlie Revlon

04.06.2019

   Пробірка з назвою Charlie лежить у мене давно в коробочці з рідкісними зразками, які подарувала мені Таня. Так як рідини дуже мало, потрібно бути дуже уважною і зосередженою, що вимагає багато вільного часу. Довго я чекала можливості для знайомства і цей день наст...

Детально

Cristalle Chanel

03.06.2019

   Гірко-терпко-землистий Cristalle Chanel на початку. Волого-свіжо-прохолодний. Легкий, стриманий, лаконічний, інтелігентний. В самий раз для трудових буднів.

   Запах моху з прілими, землистими, деревними нюансами. Перше враження, що розворушила...

Детально

Cinabre Maria Candida Gentile

02.06.2019

   Традиційно в перших числах літа я дістаю Cinabre Maria Candida Gentile - пряно-солодку, гірко-смолисту, помадно-шоколадну композицію, героїня якої пікантна троянда. І якщо королева квітів дуже часто мені швидко набридає і я втрачаю інтерес, то ця не банальна істор...

Детально

Rouge Rubeus Milano

31.05.2019

   "Шампанського мені! Шампанського!!!!" - хочеться вигукувати мені, бо я дочекалася довгоочікуваного вхідного дня. І щоб єдиний вихідний день не присвятити прибиранню, пранню, готуванню і ще якимось домашнім клопотам, варто освіжитися бокалом ігристого і в...

Детально

White Flowers 1.41 Yosh

30.05.2019

   Паралельно з абстрактною зеленою терпкістю та гіркотою у White Flowers 1.41 Yosh чути вершкову солодкість туберози та прохолоду і деревний тон фрезії. Ніжність гарденії та солодкувата трав'янистість бузку, далі - помадність фіалки та індольність нарцису. ...

Детально

Neroli Roja Dove

29.05.2019

   Коли я діставала зранку Neroli Roja Dove, ще не спланувала, що оберу спортивний стиль одягу, який не є характерним для мене. Лише в кінці дня, проаналізувавши всі деталі, зрозуміла, як все органічно склалося і я залишилася задоволена і тонізуючим та підбадьорюючим...

Детально

La Chasse aux Papillons L'Arti...

28.05.2019

   В останні дні голова обертом йде від мрій та планів на літо і аромату акації. Лише емоції трохи вгамувалися, як щось нове і одночасно добре знайоме почало привертати увагу, що аж шия скручується, а очі в пошуку того об'єкту, на який так активно реагує ніс.

...

Детально

Hanbury Maria Candida Gentile

27.05.2019

   Терпкість деревини, димність бергамоту, ментольність, тиха камфорність, цитрусова льодяниковість, ледь вловима зелена кислинка. Липка солодкуватість та медовість. Потім густа тягуча вершковість.

   Аромат акації в парфумах, про який я вчора мрі...

Детально

Mischief Roja Dove

25.05.2019

   Кожного разу, коли я беру в руки Mischief Roja Dove, мене щось чи то стримує, чи лякає. Але якщо я не піддамся цьому приступу паніки, то далі наші стосунки з ароматом складаються дуже добре.

   Весела кислинка цитрусів, тонізуючий гірко-зелений...

Детально

Ciel d'Opale Ann Gerard

21.05.2019

   Відкриваю флакон - і чую квіткову манкість, ніжність і щось таке особливе, що не в силі описати словами. Дістаю Ciel d'Opale Ann Gerard дуже рідко, бережу краплини, яких залишилося у мене дуже мало, а тут ще й спрей почав глючити...

   Цитр...