MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Interlude Amouage

15.06.2019

   Я другий день в Interlude Amouage і жодної чіткої асоціації. Літня спека змінила моє враження про композицію і тепер  не згадую, як колись, Львів та каву. Вже не здається, що Interlude про 50 відтінків гіркого, як писала минулого разу.

  &...

Детально

Shamal Nobile 1942

13.06.2019

   Сьогодні у нас така спека, що відчуваю себе не на Поліссі, а десь далеко в пустельному регіоні Йорданії чи Сирії. Східні парфуми Shamal Nobile 1942 є дуже доречними і аромат органічно розкривається на розігрітій шкірі.

   Все так і є, але думат...

Детально

Cafè Chantant Nobile 1942

12.06.2019

   Коли я навчалася в інституті, наша викладачка по класичному танцю, щоб підкреслити не акуратне виконання якось руху, особливо розбовтаність стегон, характеризувала це "кафешантан". Я тоді розуміла, що мова йде не про театр опери та балету, але все ж чітк...

Детально

Одеколон ШИПР

11.06.2019

   У 1917 році Франсуа Коті випустив один із найвідоміших ароматів XX століття - "Шипр". Про парфуми, які очолили цілу парфумерну родину - шипрові - я вже раніше писала. Сьогодні з задоволенням дістала рідкісний зразок Chypre Coty, щоб порівняти із оде...

Детально

MALVS Nobile 1942

10.06.2019

    Наступним для знайомства серед ароматів Nobile 1942 я обрала MALVS. Минулого літа Оленка привозила цю парфумерну новинку 2018 року, але крім дивної назви, яка звертає на себе увагу, я нічого не запам'ятала.

   Перше усвідомлене знайомство ...

Детально

Beloved Amouage

09.06.2019

   Одного разу я про Beloved Amouage сказала: "В ньому легко бути гарною". Звичайно, я забула про цю фразу, але десь у свідомості залишилася суть і при потребі, коли мені потрібно бути "гарною" , я інтуїтивно дістаю цей аром...

Детально

Malia Nobile 1942

08.06.2019

   У 1942 році Умберто Нобіле засновав бренд Nobile 1942. Сьогодні сімейний бізнес продовжує його син Массімо Нобіле, який кілька років працював у Chanel. Останні кілька років у нас є популярними аромати цього італійського бренду - Cafè Chantant та L...

Детально

Datura Noir Serge Lutens

07.06.2019

   Спочатку гірко-трав'янистий, далі лікерно-тягучий, а потім вже солодко-квітковий аромат мигдалю на початку ароматної історії Datura Noir Serge Lutens. Повільно і якось не впевнено з'являється кремова вершковість туберози та виразний запах кокосу.

Детально

Chamarre Mona di Orio

06.06.2019

   Якийсь час старт Chamarre Mona di Orio незрозумілий, абстрактний і абсолютно незнайомий. Знадобилося ще кілька нанесень, щоб почути виразну свіжо-чисту, солодко-гірку лаванду. І тоді стало дивно, як можна було не помітити її відразу.

   Ще - ка...

Детально

Imitation for Woman Amouage

05.06.2019

   Вже час знайомитися з новинкою від Amouage, а я щось не цікавлюся і не розшукую зразок. Байдужість? Зайнятість? Розчарування? Напевно, ні один із варіантів не буде відповідати реальній ситуації. Швидше, перенасичення інформацією.

   "Л...