MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 10 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Muscs Koublai Khan Surge Luten...

16.04.2014

   Мне этот аромат представляется в сером цвете. Кашемир иногда превращается в атлас. И иногда серый отливает розовым.

   Мускус, один мускус. Так хочется дождаться цветов. Однажды цветы появились на шарфе через несколько дней после нанесения. И ц...

Детально

Iris Ganache Guerlain

16.04.2014

   Впервые этот аромат стал на мне немного сладким. Сладко- терпким. Пропали морковки))) И вот такой ирис я люблю. Прямо перед глазами вижу фиолетовые лепестки. Легкая приятная горечь. Капелька бергамота.

   Редко на мне ирисы красиво раскрываются...

Детально

Sublime Jean Patou edp

16.04.2014

   Один из моих любимых домов. Один из моих любимых ароматов. Все мне в нем нравится. Начиная от флакончика, уже оформление которого намекает на шикарность.

  Начало горько-сладкое. Сладкий привкус не приторный, скорее сладостный. Аромат заполняет все ...

Детально

Мое парфюмерное образование...

13.04.2014

   Мое парфюмерное образование. Звучит смешно smiley

   Моя любовь к парфюмерии с детства. Помню мамины флако...