MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 10 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

Shalimar Guerlain

10.11.2021

   Другий у світі аромат за популярністю після Chanel №5 - східний красень Shalimar Guerlain. Пишуть, що саме він складає від 10 до 16% всіх продажів парфумерної компанії.

   Флакон, який створив племінник Жака Герлена - Раймонд Герлен, за однією ...

Детально

L’Heure Bleue Guerlain

09.11.2021

   Чисельні пусті пляшки, які я недавно склала у сляну круглу вазу, свідчать, що найбільше використала парфумів саме Guerlain - Mitsouko та L’Heure Bleue. Тішуся, що є у наявності з рідиною, але не зупиняюся у бажаннях придбати інші зразки.

  &nb...

Детально

Samsara Guerlain

08.11.2021

   Мій ранок розпочався з відео, яке оприлюднила днями компанія Fraysse & Associés, з частиною колекції флаконів Сільві Герлен. Це саме та Сільві Герлен (1945-2020) - сестра відомих французьких виробників парфумів, яка була колекціонером творів мистецтва (...

Детально

Allure Chanel

07.11.2021

   Allure англійською мовою означає "спокуса", "привабливість", "чарівність". Французькою - "темп", "крок", а також "манера".

   У 1996 році у компанії Chanel вийшла композиція саме з так...

Детально

Chaumet Chaumet

06.11.2021

   "Аромат завжди характеризується безпомилковим і майже містичним підписом моменту" - зустріла сьогодні таку чудову фразу на сайті у Георга Вукси, одному із найперших онлайн магазинів. У 2020 році засновник покинув проєкт, який він створив 20 рокі...

Детально

Nahema Guerlain

04.11.2021

   На терпкому темному жовто-зеленому, або ж одним словом - оливковому, тлі найапетитніші солодко-фруктові персики, як продовження та розвиток теми із Mitsouko. Запах фруктів стає все насиченішим, ще більше засолоджується. Ось видається вже лікерним, іншим разом крем...

Детально

Mitsouko Guerlain

03.11.2021

   Мій осінній Київ мав аромат Mitsouko Guerlain. І день, наповнений туманами та димним бергамотом, враження від якого підсилювала терпко-пряна мшистість з трав'янистими, кислуватими, камфорними, ментольними відтінками й пріле листя під ногаи. Й сонячний день з с...

Детально

Vol de Nuit Guerlain

29.10.2021

   В парфумах такий же трав'янисто-гіркий та масний гальбанум, з різкістю та суворістю, але й ще зі зломаними соковитими стеблами та зеленими галявинами. Та й бергамот масніший, більш димний та соковитіше-кислий. Звісно, у parfum має все бути виразніше, об'єм...

Детально

Vol de Nuit Guerlain

29.10.2021

   Цитуючи Екзюпері, не можу перемикнути увагу на іншого автора. Так, після носіння парфумів Guerlain не можу дістати інші, не цієї легендарної компанії.

   Суворість гальбануму та різкість вже не лякає, як раніше. Камфоність, димність, лікарняні ...

Детально

Parure Guerlain

27.10.2021

   Наявність досконалого бергамоту - соковитого, з димністю, з масною товстою шкіркою, - не лише тішить, але й викликає захват. Веселі кислуваті цитруси розважають. Від колючої мшистості перехоплює подих. Насичена трав'янистість, землистість, пряна гіркуватість. ...