MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерОстанні коментарі

Архів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

La Douceur de Siam Parfums Dus...

05.05.2019

   Сьогодні був один із тих ранків, коли я не знала чого мені хочеться парфумерного. Чи, навіть, не хотіла. Парфумерна розбещеність вимагала новизни і якоїсь яскравості. Своєї черги чекають пара ексклюзивних ароматів, та у них така таємнича історія, що потрібно особл...

Детально

Pomme d'Or Evody Parfums

03.05.2019

   На старті у Pomme d'Or Evody Parfums яскраві льодяниково-солодкі веселелі цитруси. Енергія, настрій, бадьорість з самого ранку.

   Не кваплячись з'являється димність та терпкість бергамоту, кислинка, соковитість, гірчинка товстої шкірки...

Детально

Oasis Verte Rituals

02.05.2019

   Коли у центрі Відня я побачила магазин Rituals, дуже зраділа, так як збиралася зробити замовлення на сайті, але все щось не виходило. І яке ж було моє здивування, що відділитися від групи, щоб зайти у магазин, прагнула не лише я, а й частина моїх вихованок.

...

Детально

Madame Royale 12 Parfumeurs Fr...

01.05.2019

   Сьогодні у Франції свято конвалій! Вітаю всіх любителів цієї ніжної, романтичної, весняної, духмяної квітки! Я теж дуже люблю конвалії, але лише у букеті, а в парфумах мені вона симпатична, коли доповнює, а не виконує головну партію.

   Хотіла ...

Детально

Quelques Fleurs Jardin Secret ...

30.04.2019

   Після знайомства з ароматом Essence Rare Houbigant, в який я закохалася, пошкодувала, що не замовила у Віки і Quelques Fleurs Jardin Secret. І яким же було моє здивування, коли виявила зразок у коробочці. Вікторія просто випередила мої думки! Дякую дуже! Потрібно ...

Детально

Le Sillage Blanc Parfums Dusit...

29.04.2019

   Соковитий, терпкий, сирий гальбанум. Але без надмірної сувовості, навіть, коли компанію йому складе гіркий полин.

   Подумала про те, як мені зараз все зрозуміло і легко сприймати. Адже такі акорди в парфумерії я любою. Пригадала своє знайомств...

Детально

Ambre Antique Coty

28.04.2019

   "Бурштин або янтар - природна скам'яніла викопна смола хвойних дерев у вигляді тьмяних, прозорих та напівпрозорих каменів. Використовується для виготовлення ювелірних прикрас, у народній медицині та електриці.

   Древні гр...

Детально

Essence Rare Houbigant

27.04.2019

   У мене сьогодні ольфакторне найприємніше відкриття та безмежна радість - я пахну Essence Rare Houbigant випуску 2018 року із колекції Collection Privee. Парфумер - Jean-Claude Ellene - один із моїх улюблених парфумерів!

   Це досконалий, розкіш...

Детально

Alice L'Atelier Boheme

26.04.2019

   Alice L'Atelier Boheme - фруктово-квіткова композиція, яка є лімітованим виданням 2012 року. Як і Kafeine, і цей аромат здивував поєднанням простоти та мінливої багатогранності, грайливості та ненав'язливості. І мушу визнати, що зацікавилась я ще більше, т...

Детально

Shem - el- Nessim Grossmith

25.04.2019

   Димний запах бергамоту з товстою шкіркою, яку так хочеться протикати нігтем, щоб виділилась гіркота та маслянистість. Цитрусова кислинка та специфічний квітковий запах неролі на тлі деревини сандалу. І здається, саме сандал Майсур, так як він має маслянисто-гіркув...