MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Парфумерні фантазії MaRS

   Вітаю на сторінках мого блогу всіх небайдужих до світу ароматів та запахів, мистецтва та історії!

   Мене звати Руслана. Я із міста Рівне, що на західній Україні. Я хореограф, керую дитячим колективом сучасного танцю. Вже більше 8 років моїм захопленням є парфумерія. Цікавить все, що пов'язане з цією темою.

   Я постійно розриваюся між вінтажами та нішевими ароматами. Золоту середину втримати все ніяк не вдається. Швидше назвала би себе вінтажницею та цікавість перемагає і я поринаю у море новинок. Швидко пересичуюсь або розчаровуюсь і знову повертаюся до старих, добрих, перевірених часом композицій.

   З кожним днем відкриваю щось нове та невідоме. Шкода лише, що катастрофічно не вистачає часу. Поступово досвід накопичується, смаки та вподобання змінюються. Періодично з'являються думки про непотрібність та марність захоплення, але щоразу активність лише загострюється. Вже після блогу я створила парфумерні клуби (і дорослий, і дитячий) і на цьому не збираюся зупинятися.

   Орієнтуватися на сторінках мого блогу дуже просто. В новинах ви ознайомитеся з найцікавішими парфумерними пропозиціями, які лише мають з'явитися. В рубриці відео - ролики на ароматну тему, документальні фільми про парфумерні компанії. В галереї пропоную роздивитися світлини моєї колекції. Та, так як я, швидше, мисливець, моя колекція не дуже велика. Багато екземплярів, які є на фото, вже радують інших колекціонерів, а у мене залишилися лише найулюбленіші і найбільш значимі. Якщо вас зацікавить якась композиція, я з задоволенням поділюся. Недавно з'явилася рубрика - література. Книги - моє давнє захоплення, а під впливом ароматів та запахів зібралася хороша бібліотека на цю тему. Особисто для мене улюбленим є розділ - аромати подорожей, в якому я ділюся враженнями та ольфакторними замальовками про міста та каїни, з яких повернулася.

   Друзі, приєднуйтеся до нас! Світ ароматів приховує в собі безліч таємниць та сюрпризів. Він не залишить байдужими тих, хто хоч трохи наблизиться.

   Запитуйте, пишіть про себе, коментуйте - я буду щиро вдячна за зворотній зв'язок!


Детально

La Reine Margot 12 Parfumeurs ...

07.07.2019

   Один італійський вчений сказав: "Побувати при дворі і не побачити Маргарити Валуа, значить не побачити ні Франції, ні французького двору".

   Маргарита де Валуа, яка носила багато титулів (королева Новаррська, королева Франці...

Детально

Paris - Riviera Chanel

06.07.2019

   Я вибилася із звичного режиму. Десь застрягла між ароматною мандрівкою і парфумерними буднями. Не кваплюся оформляти свої враження у слова, щоб не відправляти файл у папку "спогади". Не приступаю до черги парфумів, які з нетерпінням очікують знайомства.<...

Детально

Chanel No 5 L'Eau Red Edition ...

21.06.2019

   Традиційно у дорогу завжди беру Chanel 19. Я багато раз писала чому саме. Але цього разу виникло просто нестримне бажання - Chanel No 5 L'Eau Red Edition Chanel і обов'язково з флаконом.

   Отже, я вирушає у далеку дорогу і супрово...

Детально

Sandalo Nobile Nobile 1942

20.06.2019

   Ледь вловима медовість (шафрану?) та солодка борошнистість квітів ірису. Як не дивно, ще чую солодку ваніль, а лише за мить це вже солодкувато-пряна деревина сандалу під впливом вершкової кремовості бензоїну. Запах сандалу такий реалістичний, як моя пудра-скраб, з...

Детально

Acqua Nobile Nobile 1942

20.06.2019

   Пряно-терпко-кисло-димно - таке звучання має Acqua Nobile Nobile 1942 на старті завдяки поєднанню бергамоту та спецій. Поступово з'являється легкість та повітряність.

   Цитрусова мильність та борошнистість неролі, а далі запах вологої прян...

Детально

Vespri Aromatico Nobile 1942

19.06.2019

   Перше, що помічаю у Vespri Aromatico Nobile 1942, це димний, терпкий, смолисто-деревний, пряно-прохолодний, багатогранний та чудовий запах ялівцю. Чомусь я відразу пригадала, як ми після парфумерної зустрічі поверталися додому парком та розглядали дерева та кущі, ...

Детально

Il Sentiero degli Dei Nobile 1...

19.06.2019

   Поєднання двох моїх улюблених захоплень - ароматів і подорожей - завжди піднімає настрій, мотивує, викликає інтерес. А якщо до цього ще додати запрошення на танцювальний фестиваль, то я вмить стаю активною і здатна максимально проявити організаторські здібності.

Детально

Jasmin 17 Le Labo

18.06.2019

   Перебираючи атоми, шукала рятувальну соломинку, але чомусь все здавалося не тим, що заспокоїть. Як раптом, з пляшечки з назвою Jasmin 17 Le Labo почула ніжну і хвилюючу фруктову квітковість білосніжного жасмину. Неодмінно потрібно ближчим часом вигуляти! Як це так...

Детально

Boucheron Boucheron

17.06.2019

   Якби я належала до родини Рокфеллерів чи Вандербільтів, я б неодмінно колекціонувала би ексклюзивні ювелірні прикраси. Браслети Сartier, ланцюжки з підвісками Van Cleef & Arpels, сережки Tiffany & Co, персні Boucheron...

   Та наблизити...

Детально

Chanel No 5 L'Eau Red Edition ...

16.06.2019

   З часу, коли я придбала Chanel No 5 L'Eau Red Edition Chanel, не можу не лише натішитися дивним кольором флакону, але й обрати іншу композицію в якості "піжамки". А сьогодні цей аромат мені захотілося з самого ранку, навіть нанесла краплю, щоб насоло...